Leányfalu Tündérkert Óvoda és Konyha

Óvodánk a Dunakanyarban a fővárostól 25 km-re fekvő nagyközségben Leányfalu zöldövezeti részében épült. A 11-es főúttal párhuzamosan a Móricz- kert felett a község szívében, kellemes, kertes környezetben található. Óvodánkban a gyermekek biztonsága, szeretetben és harmóniában való nevelése, a gyermekek „mindenekfelett álló” érdeke az elsődleges szempont. Ahonnan nyílt, barátságos, érdeklődő, kreatív gyermekek hagyják el az óvodát. Ahol a gyermekközpontúság, a játék, az öröm, a nevetés és a megfelelő személyiségjegyeket, a gyermekek testi fejlődését segítik elő a pedagógusok. Ahol biztosított a hagyományok ápolása, a környezet megismerése, védelme, tisztelete. Ahol az együttműködés színtere nem csupán egy-egy óvodai csoportot érint, hanem globálisan az összes óvodai partnerre épít. Gazdag programkínálattal járul hozzá, hogy a világot a gyerekek a körülöttük lévő környezetükben megérthessék, megismerhessék és cselekvésre ösztönözzék.

Asztali nézet